Присоединяйтесь к нам —

(0362) 64-98-00

Свято HYUNDAI у “Богдан-Авто Рівне”

16 Мая 2016

Нарешті відбулося довгоочікуване свято HYUNDAI у «БОГДАН-АВТО РІВНЕ».
Основними подіями заходу стали презентація збірки дитячих оповідань «Автомобільні пригоди» та знайомство з новою HYUNDAI ELANTRA.
Захід відвідали постійні клієнти автоцентру зі своїми дітьми. Також було залучено не мало нових клієнтів, які щиро зацікавилися подією та прийняли у ній активну участь.
Автори книги та керівництво «БОГДАН-АВТО РІВНЕ» охоче поділилися з гостями ідеєю виникнення проекту. Упорядники збірки поставили за мету залучити дітей до літературної творчості, а також зацікавити їх як майбутніх автолюбителів.

X q5hov3ips

Задоволеними залишилися і батьки, які мали змогу познайомитися з оновленою HYUNDAI ELANTRA, і їхні дітки, які весело провели час у компанії професійного аніматора.
Свято HYUNDAI РОДИНА носило також благодійний характер. Всі вилучені кошти від продажу «Автомобільних пригод» передалися на потреби Рівненського будинку дитини.
Дуже дякуємо за підтримку та активну участь у заході постійним партнерам ТОВ «БОГДАН-АВТО РІВНЕ»: кав’ярні «Кофе-Мофе», товариству «АВТО ФАРБА», а також всім сім’ям, які розділили з нами сьогонішні презентації.

Img 1810

Img 1783

Zrzv8fcxynk

Img 1835

Ayh9lpwnvne

Про компанію:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Zotye, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан. Офіційний сайт мережі http://bogdanauto.com.ua, інфолінія 0 800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і Youtube.

 © Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг